A brit kalapkészítő mester, Philip Treacy nagyon hálás Lady Gagának, hogy hagyja őt kiélni kreatív vágyait, és hogy olyan kalapokat készíthet számára, amilyeneket csak akar.
„Jó móka vele dolgozni. Más a gondolkodásmódja, neki mást jelent a tökéletes és a gyönyörű, mint az emberek többségének. Teljesen szabad kezet kapok tőle, és neki köszönhetően több ember is látja a munkáimat.”
Nemrégiben Lady Gaga saját maga ajánlotta fel Philipnek, hogy részt venne a bemutatóján, amin a mester meg is lepődött, hiszen ez azt jelentette, hogy csak a bemutató kedvéért az énekesnő Dublinból Londonba utazott. A vogue.co.uk-nek nyilatkozta Philip: „Twickenham-ben, a „Born this way” gála után hátramentem hozzá a színfalak mögé, és ekkor javasolta. Elmondta, hogy előző este Dublinban lesz, és szívesen átrepülne Londonba a bemutatóm kedvéért. Egyik este 80 ezer ember előtt koncertet adni, másnap már az én bemutatómon szerepelni? Csodálatos! Hát persze, hogy beleegyeztem.”
Copyright © 2008 - 2025, Eureco, s.r.o.
HappyHair frizuratervező program - frizurák és haj Töltsd fel a fényképedet és próbáld ki, hogy melyik frizura illik Neked a legjobban! Hajviseletek ezrei - sztárfrizurák, esküvői frizurák, alkalmi, emo, trendi frizurák 2025 - teljes frizurapróba.