Belépés | Regisztráció
HappyHair · Magazin · Karl Lagerfeld: Nicolas Ghesquiere alapítson saját márkát
Ez az oldal sütiket (cookies) használ. A honlapon való további böngészéssel Ön hozzájárul ezek használatához. Bővebben itt.

Karl Lagerfeld: Nicolas Ghesquiere alapítson saját márkát

Karl Lagerfeld szerint Nicolas Ghesquiere-nek saját divatmárkát kéne alapítania, és ebbe szerinte Bernard Arnault szálhatna be pénzzel.

A Chanel kreatív igazgatója szerint Nicolas – aki november 30-val hagyja ott a Balenciaga divatházat – biztosan sikeres lenne az önálló márkával, és véleménye szerint a pénzügyi segítséget a divatmogul Bernard Arnault tudná neki biztosítani. Karl minderről a Little Black Jacket című Chanel kiállítás párizsi megnyitóján beszélt.

Nicolas 15 év után szakít a Balenciaga-val. Az utódát még nem nevezte meg a divatház, bár több név is felmerült, többek között Alexander Wang, Christopher Kane és Nicolas jelenlegi asszisztense, Natacha Ramsay neve is.

Francois-Henri Pinault, a Balenciaga divatházat is birtokló PPR vezérigazgatója kijelentette, hogy Cristobal Balenciaga egy zseni volt, akinek avantgárd nézetei a divatvilág legnagyobb trendjeit eredményezték. Nicolas pedig kreatív tehetségének köszönhetően olyan mértékben járult hozzá a divatház sikereihez, amelynek maga Balenciaga is csak örülne.



:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Keresztnév   


Kommentár (0)
Szóljá hozzá elsőként a sztárfrizurához

TOPlist

Copyright © 2008 - 2025, Eureco, s.r.o.
HappyHair frizuratervező program - frizurák és haj Töltsd fel a fényképedet és próbáld ki, hogy melyik frizura illik Neked a legjobban! Hajviseletek ezrei - sztárfrizurák, esküvői frizurák, alkalmi, emo, trendi frizurák 2025 - teljes frizurapróba.