A Victoria’s Secret angyala, Erin Heatherton lett az XOXO ruházati cég új arca.
A céggel együttműködve mutatják be az XOXO új tavaszi reklámkampányát, amely február 5-én kezdődik. A fényképeket Rocco Laspata készíti majd.
Erin nagy megtiszteltetésnek tartja, hogy olyan modelleket követhet a cég arcaként, mint Christy Turlington, Claudia Schiffer, Tyra Banks vagy Alessandra Ambrosio. „Az XOXO híres arról, hogy olyan nagynevű modellekkel dolgozik együtt, mint Tyra vagy Alessandra. Számomra ez nagyon inspiráló, és egyben szürreális is.”-nyilatkozta.
Erin - aki korábban Leonardo DiCaprio barátnője volt - beismerte, hogy ő egy igazi gyűjtögető. A 23 éves modell saját bevallása szerint mindig is imádta a sminket, a hajtermékeket és más kozmetikumokat. „Mindig szépségfüggő voltam. Szeretem a folyamatot, amikor elkészül a sminkem, a hajam. Igazi termék-gyűjtögető vagyok.”
Copyright © 2008 - 2025, Eureco, s.r.o.
HappyHair frizuratervező program - frizurák és haj Töltsd fel a fényképedet és próbáld ki, hogy melyik frizura illik Neked a legjobban! Hajviseletek ezrei - sztárfrizurák, esküvői frizurák, alkalmi, emo, trendi frizurák 2025 - teljes frizurapróba.